2024
6. dubna - útok CTIF Hora sv. Šebestiána
14. dubna - požární útok mladých hasičů v obci Strupčice
20. dubna - 1. kolo Stimax cupu v Ústí nad Labem
21. dubna - 1. kolo Tohatsu cupu v Háji u Duchcova
28. dubna - 2. kolo Tohatsu cupu v Dobroměřicích
4. května - pohárová soutěž mladých hasičů a dospělých v Pětipsech
11. května - slavnost v Březně u Chomutova
11. května - pohárová soutěž v Bílencích
11. května - 2. kolo Stimax cupu v Lovosicích
12. května - 3. kolo Tohatsu cupu v Obrnicích
14. května - aktiv Zasloužilých hasičů SH ČMS v Mostě
15. května - Český den proti rakovině
18. května - ukončení hry Plamen v Jirkově
19. května - okresní kolo požárního sportu dospělých v Jirkově
25. květen - soutěž SDH Jirkov ke 150 letům od jejich založení
25. květen - soutěž o pohár města Jirkova
7. - 8.6. - krajské kolo hry Plamen
8. června - krajské kolo celoroční činnosti dorostu
9. června - krajské kolo požárního sportu
15. června - požární útok Blatno
15. června - 3. kolo TFA Liga severu v obci Cítoliby
16. června - 4. kolo Tohatsu cupu v obci Libouchec
22. června - oslavy SDH Jirkov ke 150 letům od jejich založení
22. června - den záchranářů Ústeckého kraje - Litoměřice
29. června - 5. kolo Tohatsu cupu ve Vědomicích
6. července - závody v hasičském fotbale u kolegů v Kühnhaide
6. července - 4. kolo TFA Liga severu ve Verneřicích
13. července - 6. kolo Tohatsu cupu v Horním Podluží
24. srpna - 5. kolo TFA Liga severu na Děčínském Sněžníku
31. srpna - 3. kolo Stimax cupu v Děčíně
31. srpna - memoriál Slávy Fiska v obci Spořice
7. září - 2. ročník výstupu na věž v Podbořanech
7. září - Šebestiánská zatáčka
8. září - 6. kolo TFA Liga severu v Libočanech
12. září - aktiv Zasloužilých hasičů SH ČMS v Teplicích
14. září - TFA mladých hasičů v Jirkově
21. září - závody v minigolfu Strupčice
28. září - závěrečná kola Tohatsu cupu a Stimax cupu v Chomutově
5. října - odborky střelec a táborník v Blatně
5. října - závěrečné 7. kolo TFA Liga severu Klapý (3. kolo Hazmburský hasič)
12. října - Blatenská pomsta
19. října - branný závod v Bílencích
2. listopadu - branný závod v Krupce na Teplicku
2. listopadu - krajské kolo ZHVB - okres Teplice
24. listopadu - halová soutěž mladých hasičů v obci Spořice
30. listopadu - shromáždění představitelů OSH
* - některé datumy u událostí se mohou v průběhu roku měnit